ФГ «Декор Звягель Сад» було засноване в 2009 році, як сімейний розсадник декоративних рослин. Основна спеціалізація розсадника – розведення та вирощування декоративних дерев та кущів для оптової та роздрібної торгівлі. Час та запити клієнтів внесли свої корективи. На сьогодні наше господарство окрім вирощення посадкового матеріалу для оздоблення займається вирощенням квітів, ґрунтопокривних однорічних та багаторічних рослин, фруктових дерев та плодово-ягідних культур.


Окрему увагу ми приділяємо сфері ландшафтного дизайну та благоустрою території. Командою професіоналів розробляються детальні проекти та впроваджуються після остаточного узгодження з клієнтом.
https://www.facebook.com/profile.php?id=100011803623217&ref=ts&fref=ts
https://www.facebook.com/profile.php?id=100011803623217&lst=100000788542584%3A100011803623217%3A1485846451

В своїй роботі ми намагаємось уникнути можливого протиріччя та неузгодженості поглядів між дизайнером та садівником чи компанією по благоустрою, що створюють вже розроблені проекти. Оскільки не рідко буває, що запропоновані рослини дизайнером неможливі або складні для пошуку в даному регіоні. Іноді навіть підібрані без врахування кліматичних умов, зональності території, характеристик ґрунту. Саме тому більшість запропонованих рослин вирощені в нашому розсаднику. Акліматизовані та адаптовані до наших умов проростання рослини двохрічного та більше віку.
Ми продаємо рослини черенковані власноруч, завезені з українських та закордонних розсадників. Завезені рослини з інших країн проводять певний час у відкритому ґрунті нашого розсадника для адаптації до різноманітних погодних та природних умов нашої країни, після чого ми з впевненістю та гарантією приживаємості продаємо їх Вам.

Різноманітні ландшафтні елементи : декоративні гірки (альпінарій), розарій, декоративні водойми та сухі рівчаки, водопади, клумби та рабатки, найрізноманітніші елементи благоустрою та Ваші ідеї ми створимо у Вашому саду з професійним підходом.


Один із розповсюджених елементів благоустрою території є створення газону. Буде то посівний чи рулонний газон – його правильна закладка потребує неабияких зусиль та навиків, що набуваються в процесі багаторічної роботи. Ми пропонуємо Вам економію коштів та уникнення елементарних помилок, що неминуче потягне за собою перероблення або, як мінімум, не задоволення створеним шедевром.

Оскільки кліматичні умови та примхи погоди вносять свої корективи у життя рослин, постає питання щоденного поливу та правильного підживлення вже створених ландшафтних шедеврів. Адже не правильний догляд за окремим блоком чи територією загалом може звести нанівець роботу багатьох років та немалі кошти. Саме тому ми професійно відносимось до створення проектів автоматичного поливу та проведення на території.


Освітлення території - не остання ідея що візуально прикрасить Ваш благоустрій різнобарв’ям кольорів у темну пору доби. Зміна освітлення та гра тіней на території кардинально змінить вигляд звичного для Вас декоративного саду. Ми підберемо та запропонуємо найкращі декоративні світильники та форми що ідеально вписуються в ландшафт чи різноманітні форми декору.
Чекаємо вас на території нашого розсадника для співпраці та й просто при ємного спілкування.